herbata zielona – sklep internetowy

herbaty owocowe to fantazyjne połączenie owoców: jabłka, papai, owocu czarnego bzu, maliny oraz truskawki w towarzystwie hibiskusa, delikatnych płatków słonecznika i aromatycznego bławatka. Z każdym kolejnym łykiem przenosi nas w cudowny klimat egzotyki. Wyśmienita do podawania jako słodki dodatek podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

Dzięki temu będziemy rozpieszczać swe podniebienie idealnym smakiem oraz aromatem. Herbata Pu Erhto napój, który pije prawie każdy człowiek. Wielu z nas ma swoje ulubione smaki, inni nie są zbyt wymagający. Jednak dajemy się porwać temu zapachowi, jaki daje nam herbata pu erh. Przeżywamy z nią niezapomniane chwile i lubimy się, nią dzielić z bliskimi. To bardzo oryginalna herbata, która nie ma konkurencji, ponieważ jej niepowtarzalny smak wygrywa z każdą inną herbatą.

Zdecydowanie warto przekonać się, jak olśniewający smak ma herbata oolong oraz herbata yerba mate, ponieważ potrafią zachwycić każde podniebienie.

Niejeden z nas pije przynajmniej jedną herbatę dziennie. Dla innych to po prostu za mało. Również są smakosze herbaty zielonej, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez tego naparu. Podniebienie herbaty, także ma znaczenie. Jeżeli pijemy ją z przyjemnością znaczy, że jest to właściwa herbata zielona dla nas. Warto zwracać uwagę na kompozycje herbaty, by nie zawieść się jej smakiem.

Black Needle to rzadko spotykana czarna herbata pochodząca z prowincji Yunnan (Chiny) o podłużnych, prostych i płaskich liściach w kolorze czarno-złotym. Krzewy Black Needle rosną na terenach porośniętych krzewami herbat Pu Erh, dzięki czemu uzyskuje słodko-cierpki napar o głębokim, długim aromacie. Zwolennicy czarne herbaty będą nią zachwyceni.

Ktokolwiek, kto choć raz, miał okazję wypić herbatę yerba mate, wie co oznacza perfekcyjny smak herbata zielona. Ten napój w zimowe dni, ogrzewa nasze całe ciało, dając nam maksimum przyjemności. Zdołamy rozkoszować się jej smakiem, tyle razy dziennie na ile mamy ochotę. Za każdym razem smakuje tak samo odpowiednio.